Adresa: Kaštanová 412
739 61 Třinec
Tel.: +420 558 993 621
+420 558 993 622

Email: 7zs@7zstrinec.cz
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace
Aktuality celý článek
Aktuality
Podmitrov | 07.03.2019 Zpět na seznam aktualit Aktuality

PODMITROV – 5. Den

Noc proběhla opět bez problémů – děti uléhají kolem 21.00. Dříve to opravdu nejde. Usínají většinou o půl 10 a spí až do rána, kdy se postupně budí kolem 7.30hod.

Po snídani v 8.00 začíná program s Ferdou a Beruškou. Dneska nás seznámili s dalším kamarádem motýlkem. Vysvětlili dětem jak se takový motýlek narodí  a děti si mohly motýlka vyrobit z ovčí vlny. Zahrály si hru „Vývoj motýlka“ – formou KÁMEN - NŮŽKY – PAPÍR.

Venku děti hrály motivační a poučné hry spojené se životem na louce. Po výborném obědě (špenát s bramborovými knedlíky a kuřecím masem), děti odpočívaly na pokojích. Odpoledne jsme vyrazili s Ferdou a Beruškou ke zřícenině a cestou překonávali přírodní překážky. Když jsme se vrátili k naší škole, zjistili jsme, že Berušku zajala Pavoučice. Děti musely splnit 5 úkolů, aby Berušku zachránili. Samozřejmě se jim to podařilo. To bylo radosti. Ferda s Beruškou se s dětmi rozloučili formou video prezentace z celého pobytu a dostali fotku na památku. Balení bylo opravdu hektické, proto prosím rodiče, aby byli shovívaví a nedostali  šok, až otevřou dětem doma kufry. Pokud najdete mezi věcmi něco, co jim nepatří, ať to přinesou do MŠ.  

Děkuji - učitelka Dáša. Foto

autor: D
 Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit
Tato stránka je vytištěna z webu www.7zstrinec.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.
HeSki