Adresa: Kaštanová 412
739 61 Třinec
Tel.: +420 558 993 621
+420 558 993 622

Email: 7zs@7zstrinec.cz
Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvková organizace
Aktuality celý článek
Aktuality
Podmitrov 5.den | 05.03.2020 Zpět na seznam aktualit Aktuality

PODMITROV 5. den

Dneska ráno se děti probudily do usměvavého dne. Jednak svítilo sluníčko a jednak všichni věděli, že večer balíme a jedeme domů. Po svačince děti s Ferdou a Beruškou dodělaly úkoly ve skupinkách. Po svačině děti vyrazily do lesa, kde byla nejlepší hra týdne. Jeden kamarád byl myslivec a ostatní zvířátka. Myslivec počítal do pěti a zvířátka se musela schovat. Koho myslivec zahlédl, odstřelil ho puškou. Děti to obrovsky bavilo a zapojily se i paní učitelky.

Odpoledne děti zjistily, že pavouk zajal Berušku. Na našich malých mravenečcích bylo Berušku zachránit. Plnily postupně několik úkolů, aby zjistily tajné heslo. Co myslíte? Podařilo se jim to? Samozřejmě. Beruška nám poděkovala a za odměnu jsme dostali fotografii z našeho pobytu v Podmitrově.

Večerní balení bylo hektické, ale s oroseným čelem jsme všechno zvládli. Prosíme rodiče, aby při vybalování z tašek a kufrů byli tolerantní a přivřeli oči. Pračky pojedou na plné pecky, ale za ten zážitek dětí to opravdu stálo. Děti měly opravdu pestrý program, pořád se něco dělo, proto neměly čas smutnit a najednou je tady konec.

Navíc si vezeme do školky dárek v podobě PAKOBYLEK. 

Zítra vyjíždíme mezi 9.00 – 9.30 hod. a zprávu formou SMS podáme, když budeme ve Frýdku – Místku. Foto

autor: D
 Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit
Tato stránka je vytištěna z webu www.7zstrinec.cz
Těšíme se na Vaši další návštěvu.
HeSki